E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari i Komunės sė Ēairit z.Izet Mexhiti sot realizoi takim me Komisionin pėr zgjedhjen ideore tė mozaikut pėr “Sheshin Skenderbeu”

Publikuar: 28.04.2015 | 17:16
Lexuar: 677 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime