E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryetari i komunės sė Gostivarit Nevzat Bejta i ndau vendimin drejtorit tė ri tė NPEOS “Rinia”

Publikuar: 30.04.2015 | 13:09
Lexuar: 686 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime