E shtunë, 24.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

13 profesoresha tė shkollės sė mesme Ekonomike pajisen me certifikata pėr Kėshilltarė karriere

Publikuar: 30.04.2015 | 13:27
Lexuar: 590 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime