E premte, 28.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministria e Ekonomisė do ta padit agjencinė e cila bllokoi turistėt nė Stamboll

Publikuar: 04.05.2015 | 14:42
Lexuar: 418 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime