E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jermiah Heaton, një fermer nga Virgjinia, SHBA, thotë se historia e tij dhe të bijës, Emily është si për filma.
Babai ia plotësoi vajzës dëshirën e bën princeshë…


Një baba i devotshëm, që i kishte premtuar të bijës se një ditë do bëhej princeshë, ia plotësoi asaj dëshirën, duke shpallur një mbretëri të re në një shkretëtirë në Afrikë.

Jermiah Heaton, një fermer nga Virgjinia, SHBA, thotë se historia e tij dhe të bijës, Emily është si për filma.

Në fakt Disney ka blerë të drejtat për film.

Mbretëria Heaton është në një vend të askujt në Afrikë.

Atje babai ka ngritur flamurin në ditëlindjen e shtatë të vajzës.

Pasi bëri kërkime për të gjetur një vend që nuk pretendohet nga askush, ai zbuloi këtë tokë mes Sudanit dhe Egjiptit.

Atje ngriti flamurin e dizenjuar nga familja e tij.

Hapësira e shtetit të tij është 2 mijë kilometra katror.

Heaton ka aplikuar në OKB për njohjen e shtetit të tij.

Tani shpreson që të mbledhë fonde për të ngritur një si tip laboratori, ku mund të jetohet në atë shkretëtirë përvëluese.
Jermiah Heaton, një fermer nga Virgjinia, SHBA, thotë se historia e tij dhe të bijës, Emily është si për filma
Jermiah Heaton, një fermer nga Virgjinia, SHBA, thotë se historia e tij dhe të bijës, Emily është si për filma
Jermiah Heaton, një fermer nga Virgjinia, SHBA, thotë se historia e tij dhe të bijës, Emily është si për filma
Jermiah Heaton, një fermer nga Virgjinia, SHBA, thotë se historia e tij dhe të bijës, Emily është si për filma

Publikuar: 12.05.2015 | 13:35
Lexuar: 674 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime