E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė magjistėr i diplomacisė nga komuna e Cashkės

Publikuar: 13.05.2015 | 20:40
Lexuar: 1319 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sheki (15/05/2015 07:06:04) Te lumte o brat

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime