E mërkurë, 17.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nxėnėsja Besiana Fetai kampione e matematikės

Publikuar: 16.05.2015 | 18:22
Lexuar: 904 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime