E mërkurë, 24.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Marrėveshje pėr realizimin e Programit pėr investim nė mjedisin jetėsor pėr vitin 2015 nė pjesėn  e pėrmirėsimit tė cilėsisė sė ujėrave

Publikuar: 16.05.2015 | 20:20
Lexuar: 570 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime