E hënë, 23.10.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Francė, “Dheepan” merr Palmėn e Artė tė Kanės

Publikuar: 25.05.2015 | 20:54
Lexuar: 360 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime