E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė vend qė kriminelėt i nderon si heronj ardhmėrinė e ka tė errėt

Publikuar: 26.05.2015 | 17:54
Lexuar: 998 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bashkim (26/05/2015 18:59:48) Mendoj qe fjale me te mencura me te verteta dhe me te drejta nuk ka fole askush qe nga mbarimi i luftes kosoves dhe te maqedonis. Neve si shqiptar kemi filluar t'i neperkembim herojt e vertet qe dhane gjithcka nga vetja perfshir edhe jeten. Dhe ne i nderojm ata duke i futur ne te njetin thes me kriminelet.!!!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime