E enjte, 27.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aplikoni, kėrkohen dy promotorė ekonomikė pėr nė SHBA dhe nė Kanada

Publikuar: 30.05.2015 | 18:12
Lexuar: 297 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime