E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Komandant hoxha” - portretim nga “POPULLI-press”

Publikuar: 30.05.2015 | 19:13
Lexuar: 886 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime