E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sali Berisha: Unė, Rama, Veliaj, Mustafa Nano dhe Andrea Stefani rrėzuam Nanon nga pushteti nė 2005, ja si bashkėpunuam

Publikuar: 31.05.2015 | 12:39
Lexuar: 685 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime