E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shpėrthimi i vullkanit arrin lartėsinė 9 mijė metra nė qiellin e Japonisė

Publikuar: 03.06.2015 | 12:28
Lexuar: 644 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime