E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkolla Fillore “Sande Sterjoski” nė Kėrēovė u pajis me fushė tė re sportive pėr mė shumė qėllime

Publikuar: 03.06.2015 | 15:33
Lexuar: 614 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:





Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime