E shtunë, 26.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Janė paguar mbi 80 milionė subvencione pėr 2.611 bujq

Publikuar: 04.06.2015 | 15:14
Lexuar: 469 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime