E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Për më shumë ndiqeni emisionin e plotë:
Ali Ahmeti në emisionin
Në emisionin `SPECIALE` me Mendu Hysën ishte i ftuar Ali Ahmeti me të cilin u bisedua për ngjarjet e fundit në Kumanovë.

Për më shumë ndiqeni emisionin e plotë:

Publikuar: 08.06.2015 | 13:29
Lexuar: 838 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime