E diel, 17.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pse deputeti turk i ra shpullė Ismail Qemalit?

Publikuar: 08.06.2015 | 14:05
Lexuar: 614 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime