E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ambasadorja e Francės Znj. Laurence Auer e vizitoi USHT-nė

Publikuar: 11.06.2015 | 19:45
Lexuar: 740 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime