E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Trajnim pėr 100 nxėnės tė shkollės sė mesme ekonomike nė Gostivar nė kuadėr tė projektit “Zhvillimi i prodhimeve tė integruara pėr rritje tė qėndrueshme ekonomike”

Publikuar: 12.06.2015 | 14:16
Lexuar: 665 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime