E martë, 24.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shpallen rezultatet nga sesioni i qershorit i testimit ekstern pėr shkollat fillore

Publikuar: 15.06.2015 | 13:38
Lexuar: 773 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hafsa (15/06/2015 21:43:24) Pershendetje.Ju lutem nese mund te me tregoni se ku mund t`i shikoj notat e testimit ekstern.Do te jeme shume mirenjohese nese mund te me tregoni.
Berin (25/06/2015 14:36:06) Pershendetja ku mund ti shohim notat e testimit ekstern

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime