E diel, 18.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentėt e Fakultetit tė Arteve tė USHT-sė i fituan vendet e para nė ekspozitėn ,,Miniatura”

Publikuar: 19.06.2015 | 14:37
Lexuar: 580 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime