E shtunë, 17.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tė hėnėn fillojnė regjistrimet nė katėr shkollat e mesme publike tė Komunės sė Gostivarit. Gjithsej 1904 vende tė lira nė 77 paralele

Publikuar: 19.06.2015 | 15:50
Lexuar: 587 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime