E martë, 24.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Seksi nė treshe? Po, apo jo?

Publikuar: 18.06.2010 | 19:28
Lexuar: 3641 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hajdar (15/09/2010 17:02:55) interesant

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime