E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Së bashku me disa koleg të tij ai ka hapur edhe agjencionin personal që do të meret me organizimin e sfilatave dhe eventeve të ndryshme nëpër klube të njohura në Zvicër
Modeli Jasmin Saliu me agjencion personal në Zvicër! (Video)

Modeli i njohur nga Maqedonia, Jasmin Saliu duket se nuk kënaqet me sukseset e tij në fushën e modelizmit. Pasi qëndroi një kohë në Itali ku më saktësisht në Milano ka punuar për disa kompani të njohura të modës atje, ai u zhvendos në Gjermaninë jugore pas disa ofertave në adresë të tij nga disa stilist dhe fotograf. Por duket se atij nuk i mjafton vetëm kjo, së bashku me disa koleg të tij ai ka hapur edhe agjencionin personal që do të meret me organizimin e sfilatave dhe eventeve të ndryshme nëpër klube të njohura në Zvicër fillimisht e më pas edhe në vendet të tjera varësisht nga interesimi i njerëzve.


Publikuar: 21.06.2015 | 18:36
Lexuar: 798 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime