E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dekani i Fakultetit Filologjik i USHT-sė Prof. dr. Fatmir Sulejmani laureat i Ēmimi vjetor YJET E ARBĖRIT

Publikuar: 25.06.2015 | 02:13
Lexuar: 772 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime