E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një prapavijë e thjeshtë, shkrepë dy fotografi dhe me kujdes i bashkon të dyja për të dhënë një fotografi të vetme shumë reale, njëkohësisht shumë gazmore.
Fotografi të mrekullueshme pa photoshop
Artisti Stephen McMennamy në fotot e mëposhtme nuk ka përdorur fare photoshop, ato duken si të tilla por ja që nuk kanë efekte të photoshopit.

Një prapavijë e thjeshtë, shkrepë dy fotografi dhe me kujdes i bashkon të dyja për të dhënë një fotografi të vetme shumë reale, njëkohësisht shumë gazmore.

Ai u kujdes që këto fotografi të duken shumë reale dhe që të mos kenë nevojë për ndërhyrje të mëvonshme.

Këtu janë disa fotografi të jashtëzakonshme që Stephen i ka punuar me shumë kujdes.
Fotografi të mrekullueshme pa photoshop
Fotografi të mrekullueshme pa photoshop
Fotografi të mrekullueshme pa photoshop
Fotografi të mrekullueshme pa photoshop
Fotografi të mrekullueshme pa photoshop
Fotografi të mrekullueshme pa photoshop
Fotografi të mrekullueshme pa photoshop
Fotografi të mrekullueshme pa photoshop
Fotografi të mrekullueshme pa photoshop

Publikuar: 30.06.2015 | 16:17
Lexuar: 761 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime