E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kur antivlera mund vlerėn

Publikuar: 03.07.2015 | 23:18
Lexuar: 1360 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Hajri Ismani (04/07/2015 14:54:47) Shum i respektusr Avni! Ne mrnyr shum profesionale e keni elaboru, ruajtjen e traditave kombetare, vlerave, e ne vecanti kengen, melosin te cilat paraqesin edhe moralin e kombit toneJu lumte!
Besnik (04/07/2015 17:46:30) Shum bukur Avni na shqiptaret kemi muzik te mir po na e kan hanger krimbat e shundit...komplimentte per guximin
Linda (04/07/2015 20:29:33) vertete nuk mund ti shohish as ti degjosh kto muzika me familje a ba turp...bykur e ke pershkru z.Avni
Nebi (12/07/2015 22:11:06) Tė lumtė Avni! Mesazh mė se i goditur dhe aktual.
Servet (13/07/2015 10:32:51) Me kenaqesi kame lexuar tekstin.E ke godite ne palce..Te lumte Avni
KUJTIMI GV (13/07/2015 23:48:21) PO NA I KEMI FAJET QE I PAGUJM KTO KENGETAR , NE NUK DUHET TI NGOJM KTO MUZIKA KEMI PLOT KENGE TE MIRA SHQIPE ...
Laura (16/07/2015 21:29:10) bravo per shkrimin Avni Osmani shum fjale me vend krejt i ke te sakta fajet i kan qato qe mushin xhepat e veta e njerzit i helmojn

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime