E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pamja e saj rinore ka dhe disavantazhe, sidomos për djalin e saj, i cili shumë herë është vënë në siklet kur shokët e tij mendojnë se ajo është e dashura dhe jo nëna.
52-vjeçarja që duket si 20 vjeç, njërzit mendojnë se është e dashura e djalit
Me një lëkurë shumë të pastër, formë të shkëlqyer fizike dhe flokë të dendura të zeza, Pamela Jacobs duket si një femër në të njëzetat, por në fakt ajo është plot 52 vjeç dhe ka një djalë 21-vjeçar.

Gruaja angleze nga Lidsi nuk besohet nga askush kur tregon moshën e vërtetë të saj.

Pamela thotë se edhe motrat e vëllezërit e saj duken të gjithë më të rinj nga sa janë në të vërtetë. Sipas saj, kjo vjen nga dieta e shëndetshme, stërvitja, vaji i arrave të kokosit dhe gjenet e mira.

Pamja e saj rinore ka dhe disavantazhe, sidomos për djalin e saj, i cili shumë herë është vënë në siklet kur shokët e tij mendojnë se ajo është e dashura dhe jo nëna.
Pamela Jacobs
Pamela Jacobs
Pamela Jacobs
Pamela Jacobs
Pamela Jacobs
Pamela Jacobs

Publikuar: 06.07.2015 | 14:14
Lexuar: 753 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime