E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por, nëse merrni ndonjë prej këtyre rrugëve – gjatë rrugëtimit – ju do të përjetoni udhëtimin më emocionues në jetën tuaj.
Udhëtimet më të bukura që mund t’i përjetoni
Rrugët mahnitëse nëpër shkëmbinjë të rrëpirët apo që shtrihen buzë detit, hekurudhat që kalojnë male dhe gryka të mrekullueshme, autostradat futuristike – të gjithë këto ju çojnë në destinacionin tuaj final.

Por, nëse merrni ndonjë prej këtyre rrugëve – gjatë rrugëtimit – ju do të përjetoni udhëtimin më emocionues në jetën tuaj.

Shikoni disa nga rrugët më fantastike dhe më mbresëlënëse në botë.
Bernina Express, Zvicër, Itali
Autostradat e Shangait, Shangai, Kinë
The Jacobite, Malësia Skoceze, Skoci
Serra Verde Express, Paraná, Brazil

Publikuar: 06.07.2015 | 14:54
Lexuar: 986 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime