E premte, 26.08.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këtë lajme bëri të ditur menaxheri shqiptar Nafo Rexhepi nga Miletina e Tetovës. “Është shumë e skart se Arjeton Ziba për një vit do të jetë pjesë e skuadrës Mukon të Azerbejxhanit. Ai tani më ka udhëtuar në ekipin e ri të tij për t’iu bashkangjitur në përgatitje” tha ai.
Arjerton  Ziba  vazhdon nė ekipin  FC Mukon tė  Azerbejxhanit


Lojtari Arjeton Ziba nga Struga i cili dy vitet e fundit ishte pjesë e e suadrës bogovinase Drita, pas përfundimit të sezonit vjeshtor ka marrë dokumnetacionin e duhur dhe si lojtar i lirë ai tani më është angazhaur në një skuadër të Azerbejxhanit.


Këtë lajme bëri të ditur menaxheri shqiptar Nafo Rexhepi nga Miletina e Tetovës. “Është shumë e skart se Arjeton Ziba për një vit do të jetë pjesë e skuadrës Mukon të Azerbejxhanit. Ai tani më ka udhëtuar në ekipin e ri të tij për t’iu bashkangjitur në përgatitje” tha ai.Sipas po të njetit burim në Azerbejxhan është angazhuar edhe futbollisti i Pobedës nga Prilepi Nikolla Tripunovski, ai ka nënshkruar kontrat një vjeçare me ekipin Standard të Bakus
Sh.S.

Publikuar: 13.01.2009 | 12:35
Lexuar: 2474 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
leutrim (21/10/2009 01:10:57) nuk ije be vlla per lojtar tej

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime