E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

A nuk mendoni se strukturat antishqiptare, apo me mire te themi dashamirese te sundimit mbi shqiptaret , nuk kane pushuari se funksionuari ne te njejten menyre?
SPAHIU: Mendoni dhe reflektoni, mos u manipuloni!

Publikuar: 21.07.2015 | 15:47
Lexuar: 658 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime