E premte, 28.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Plani im pėr parandalimin e ekstremizmit

Publikuar: 22.07.2015 | 13:09
Lexuar: 427 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime