E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Halimi: Konvikti falas i ‘NuN-it’ nė Tetovė, do tė vendosen 140 studentė!

Publikuar: 23.07.2015 | 13:20
Lexuar: 781 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime