E enjte, 21.09.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Stavreski: Norma e privilegjuar e TVSH-sė do tė nxitė ndėrtim tė mėtutjeshėm tė banesave

Publikuar: 24.07.2015 | 15:08
Lexuar: 453 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime