E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori i USHT-sė Prof. Dr. Vullnet Ameti ngushėlloi familjet e viktimave qė humbėn jetėn nga vėrshimet nė rajonin e Tetovės

Publikuar: 05.08.2015 | 14:56
Lexuar: 711 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime