E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori i USHT-sė Prof. Dr. Vullnet Ameti i vizitoi familjet e viktimave nė Shipkovicė

Publikuar: 06.08.2015 | 12:08
Lexuar: 885 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime