E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pranimi u bë nga Kryetari i shtabit të emergjencës në Shipkovicë z. Dashmir Sadiku.
Normak ndihmon Shipkovicen dhe Recicen (Foto)
''Sot në cilësinë e Drejtorit gjeneral dhe në emër të Normak Investment Group në Shipkovicë dhe Reçicë të vogël shpërndamë ndihma për nevojat e familjeve të përfshira nga vërshimet. Urojmë që sadopak të kemi kontriuar në lehtësimin e dhimbjes së këtyre familjeve me shprese që e njejta të mos përsëritet më asnjëherë'', ka treguar mes tjerave drejtori z. Arben Halili. Pranimi u bë nga Kryetari i shtabit të emergjencës në Shipkovicë z. Dashmir Sadiku.
Normak ndihmon Shipkovicen dhe Recicen (Foto)

Publikuar: 08.08.2015 | 01:25
Lexuar: 820 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime