E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Shkollėn e Mesme Teknike Komunale “Gostivar”, po ashtu ka edhe  636,  ndėrsa nė Shkollėn e  Mesme Ekonomike Komunale “Gostivar”, ka edhe 400 vende tė lira.

Publikuar: 21.08.2015 | 15:59
Lexuar: 676 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime