E diel, 19.11.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT i liron nga pagesa studentet e familjeve qė pėsuan nga vėrshimet nė rajonin e Tetovės dhe Lagjes sė Trimave nė Kumanovė

Publikuar: 25.08.2015 | 15:39
Lexuar: 686 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime