E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtimi i numrit tė nxėnėsve shqiptarė/ NEZIRI: Do shqyrtojmė kėrkesat pėr paralele tė reja

Publikuar: 02.09.2015 | 16:53
Lexuar: 600 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime