E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fale nje strategjie per femijet e cila funksiononte ne Kine per disa vite, qyteti ka nje diference te theksuar te gjinise me miliona meshkuj me shume se femra ne qytet.
Qyteti kinez i seksit, ku ēdo mashkull ka 3 tė dashura

Publikuar: 03.09.2015 | 13:57
Lexuar: 784 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime