E premte, 22.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gruevski: Deri tani janė investuar 43 milionė euro nė garazhe nė kate

Publikuar: 03.09.2015 | 16:56
Lexuar: 573 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime