E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pse nuk paguajnė tarifė shkollimi studentėt gjermanė?

Publikuar: 04.09.2015 | 14:13
Lexuar: 604 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:





Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime