E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

shprehet në bisedën tonë Stilijano i cili vazhdon të qëndrojë afër personazheve të njohur të cilët kanë nevojë për rrjetet sociale.
Flet Stilijano, ‘’Si arrijë të menaxhoj faqet e Arbanës, Arjan Canit dhe Rozës’’

Ai është një djalosh i ri që ka kohë që menaxhon faqe të ndryshme të personazheve publik. ‘’Faqen e Arbana Osmanit, Roza Latit dhe Arjan Canit kam gati një muaj që kam filluar t’i menaxhoj pasi më kërkuan ndihmë sepse ishin me pushime dhe nuk kishin kohë të mereshin me rrjetet sociale, sidomos Arbana që shpesh i kanë hapur faqe falco. Me Arjanin jam takuar shpesh ndërsa me Arbanën dhe Rozën jo shumë sepse Arbana është e ngarkuar me djalin e saj ndërsa Roza ka shumë punë sepse filloi sezonin e ri të emisionit’’, shprehet në bisedën tonë Stilijano i cili vazhdon të qëndrojë afër personazheve të njohur të cilët kanë nevojë për rrjetet sociale.

Publikuar: 06.09.2015 | 17:08
Lexuar: 1851 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
Arjol Kananaj (07/09/2015 17:52:48) Jam shume krenar per ty kusheri. Suksese te metejshme

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime