E martë, 25.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gruevski: FMN-ja konfirmoi se Maqedonia ėshtė mes pesė vendeve mė borxh mė tė ulėt nė Evropė

Publikuar: 07.09.2015 | 11:38
Lexuar: 310 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime