E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rachelle Friedman, 29, ka mbetur e paralizuar për shkak të një aksidenti.
Rachelle, e paralizuar por superseksiRachelle Friedman, 29, ka mbetur e paralizuar për shkak të një aksidenti.

Ajo ka pesë vjet që ndodhet në karrige me rrota, por kjo nuk e ka ndaluar që të realizojë ëndrrën e saj.

Pra të bëhet një ikonë super-seksi.
Rachelle Friedman
Rachelle Friedman
Rachelle Friedman
Rachelle Friedman

Publikuar: 07.09.2015 | 12:22
Lexuar: 634 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime