E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Matura shtetėrore: U paraqitėn 2295 kandidatė. Pati 56 ankimime

Publikuar: 07.09.2015 | 15:17
Lexuar: 577 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime