E shtunë, 21.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

12 vjeēarja besohet se ėshtė mė intelegjente se Ajnshtajni

Publikuar: 10.09.2015 | 16:24
Lexuar: 660 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime