E diel, 22.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Muzeu i Alfabetit Shqip nė Manastir sė shpejti me figura tė dyllit nga pjesėmarrėsit nė Kongresin e vitit 1908

Publikuar: 10.09.2015 | 16:51
Lexuar: 706 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime